Скільки заробив ферстаппен?

Яка зарплата у Макса Ферстаппена?

Очолюють рейтинг чинний чемпіон голландець Макс Ферстаппен (Red Bull) та семиразовий чемпіон «Формули-1» британець Льюїс Хемілтон (Mercedes). Зарплата кожного становить £40 млн ($50,2 млн) на рік.

Скільки заробив Хемілтон?

Хемілтон в цьому році заробив 40 мільйонів доларів, без урахування бонусів за продуктивність та доходів від особистих спонсорів. А ця частина може бути навіть більшою за основний гонорар. Макс Ферстаппен, який і відібрав у британця нинішню перемогу, здобув 25 мільйонів доларів.

Яка зарплатня була у Шумахера?

З 1999 року лідерство за цим показником утримував семиразовий чемпіон Формули-1 німець Міхаель Шумахер, який заробив за кар'єру $464 млн.

Хто став чемпіоном Формули-1 2021?

Чемпіоном в особистому заліку вперше став нідерландський гонщик Макс Ферстаппен (Red Bull Racing), випередивши 7-кратного чемпіона світу Льюїса Хемілтона. Кубок конструкторів у восьмий раз поспіль виграла команда Mercedes AMG Petronas F1 Team.